DOROSTENCI VEZOU POVINNÉ TŘI BODY Z OLOMOUCE..

Dorostencům pokračovala soutěž dvěma zápasy na turnaji v Olomouci, kde se utkali s týmem Havířova a s lídrem tabulky 1.SC Tempish Vítkovice.

V utkání s Havířovem si Broďané s chutí zastříleli a zvládli s přehledem tento důležitý zápas v poměru 14:5. Ve druhém utkání jsme narazili na zatím neporažený tým z Vítkovic. Kluci od začátku skvěle plnili taktické pokyny a ze zatažené obrany podnikali rychlé brejky.. Ještě 5 minut před koncem prohrávali pouze o gól 5:6 a schylovalo se k velkému dramatu. Bohužel během minuty obdrželi dvě slepené branky a sen o bodovém zisku se rozplynul.

O postupovém čtvrtém místě se tak rozhodne na posledním turnaji 16.3. v Havířově, kde se utkáme s týmem Hatrick Brno, který na nás ztrácí 2 body a je tak naším přímým rivalem v boji o play off.

SESTAVA: Buráň, Daníček - Zlámal, Mikeska, Nevařil , Novotný, Horák - Ležatka M., Ležatka D., David , Antonín, Kouřil , Brauner